NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI AYDIN ŞUBEMİZİN 13.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE DELEGE SEÇİMLERİ TAMAMLANDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 EYLÜL 2018, SALI   

5

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI AYDIN ŞUBEMİZİN 13.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE DELEGE SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

    Yayına Giriş Tarihi: 19.02.2018 09:00   Güncellenme Zamanı: 19.02.2018 11:48:35  Yayınlayan Birim: AYDIN ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 19.02.2018 11:30:35

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI AYDIN ŞUBEMİZİN 13.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE DELEGE SEÇİMLERİ 18 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubemizin 13.Dönem Yönetim Kurulu ve Delege seçimleri 18 ŞUBAT 2018 tarihinde Aydın Şube hizmet binasında gerçekleştirildi.

İMO Aydın Şubesi Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Üyelikleri ile İMO Genel Merkez Delegeliği Asil ve Yedek Üyeliklerine seçilen üyelerin listesi aşağıdadır. Adaylarımızın aldıkları oylar doğrultusunda; Şube Yönetim Kurulu Asil ve Yedek üyeliği 7 üyeden, İMO Genel Merkez Delegesi Asil ve Yedek üyeliği 6 kişiden oluşmaktadır.

 

KULLANILAN OY SAYISI : 303     GEÇERSİZ OY SAYISI : 2       

GEÇERLİ OY SAYISI         : 301

  

13.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE MERKEZ DELEGELERİ OY TABLOSU

  

  

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ                      YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

 

  1. Murat BİÇER                (242)           1- Serhat OYMAK    (215)

  2. H.Gürkan YENİPAZARLI     (237)                  2- Nalan BÜYÜKKIRLI   (208) 

  3. Bülent ÖZ                                 (234)                  3- Volkan AYHAN          (199)

  4. Selman SAĞLAM                    (229)                  4- Oben OLCUM            (192)

  5. R.Ruhsar UZUN                     (222)                   5- Zafer GÖKÇE            (191)

  6. Serkan ZERMAN                  (210)                    6- Çağatay ÖZCAN       (189)

  7. Tarkans Z.KOŞAR               (208)                     7- H.Fatih BAYINDIR   (176)

     

     


Erbil Gökhan TIN (95)                              Atilla ÖZTÜRK (36)

Uğur YILDIRIM (54)

Mehmet ÖZÇAKIR (33)

 

  

MERKEZ DELEGESİ ASİL ÜYELERİ                    MERKEZ DELEGESİ YEDEK ÜYELERİ

  

1-Mutlu BİLGİN    (221)                                      1- Murat BENZET        (212)

2- Murat SERÇİN (204)                                       2- A.Tamer GÖER         (194)

3- Ahmet ÜNVEREN (199)                                  3- Cansu G.YAVUZ       (192)

4- Kazım ZEYREK  (197)                                     4- Mehmet GÜLTEKİN  (183)

5- V.Devrim YERLİ (192)                                    5- İ.Umut ALTINSOY  (178)

6- Bekir BERTAN (185)                                       6- Erdem GENÇKAYA   (175)

 

 

R.Altan GÜNEY (101)

M.Zakir AKSU (52)

Mehmet ÖZÇAKIR (42)

Atilla ÖZTÜRK (23)

 


Okunma Sayısı: 233

Aydın Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır