TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI AYDIN ŞUBEMİZİN 14.YÖNETİM KURULU VE MERKEZ DELEGE SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

09 AĞUSTOS 2020, PAZAR   

21

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI AYDIN ŞUBEMİZİN 14.YÖNETİM KURULU VE MERKEZ DELEGE SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 24.02.2020 10:00   Güncellenme Zamanı: 26.02.2020 17:19:47  Yayınlayan Birim: AYDIN ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 26.02.2020 16:03:47

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubemizin 14.Dönem Yönetim Kurulu ve Merkez Delege Seçimleri 23 Şubat 2020 tarihinde Şube hizmet binamızda gerçekleştirildi.


TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubemizin 14.Dönem Yönetim Kurulu ve Merkez Delege Seçimleri üyelerimizin yoğun katılımı ile 23 Şubat 2020 tarihinde Şube hizmet binamızda yapıldı. 3 grup aday listesinin olduğu seçimlerimizde, İMO Aydın Şubemize kayıtlı net 1258 üyemizden 556 üyemiz Şubemizde oy kullanmışlardır.

14.Dönem İMO Aydın Şubesi Yönetim Kurulu (7 Asıl ve 7 Yedek) ile Merkez Delegeleri (7 Asıl ve 7 Yedek) üyelerinin aldıkları oyları gösterir oy dağılım listesi aşağıdadır.


KULLANILAN OY SAYISI : 556   
GEÇERSİZ OY SAYISI : ---    
GEÇERLİ OY SAYISI: 556

14.DÖNEM YÖNETİM KURULU OY DAĞILIM TABLOSU 

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ               

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ                      

  1- Tarkans Zorlu KOŞAR

239

 

  1- PAKİZE ÖZ

230

  2- Özlenen ALCI

234

 

  2- ENGİN AYDIN 

222

  3- Ali Atılım KAHRAMAN

227

 

  3- ONUR UYSAL 

219

  4- Serkan ZERMAN

215

 

  4- ZAFER GÖKÇE 

216

  5- Mehmet Anıl AKGÜN

215

 

  5- SERHAT SOLMAZ 

207

  6- Çağatay ÖZCAN

211

 

  6- DAVUT ŞİRİN

202

  7- Murat BİÇER

200

 

  7- CELAL GÜMÜŞ

198

     
8- Selami ZORLU198   8- OBEN OLCUM 170
9- Hasan Gürkan YENİPAZARLI190   9- VOLKAN AYHAN169
10- Gökhan Erbil SÖZERİ 176 10- FÜSUN VAPUR KARASOY164
11- Selman SAĞLAM173 11- YUSUF AYDIN 149
12- Nalan BÜYÜKKIRLI166 12- RAMAZAN AKA 137
13- Serhat OYMAK162 13- H.FATİH BAYINDIR136
14- Murat SERÇİN162 14- KÜBRA ATASOY 135
15- Bülent ÖZ160 15- DOĞUKAN KOÇAK133
16- Mehmet KARASOY156 16- A.TAMER GÖER130
17- Abdullah KARAKAYA143 17- ALİ KEMAL ÖZDEN 124
18- Yiğit Emre ÖZTURAN136 18- VEDAT TAŞKIN115
19- Mehmet ÖZÇAKIR129 19- HAKAN AYDENİZ114
20- Murat Tolga AKGÜN121 20- ABİDİN BUDAK117
21- Selahattin BAHTİYAR 120 21- AZAT BAŞARAN106
     


MERKEZ DELEGESİ ASIL ÜYELERİ                    

 

  MERKEZ DELEGESİ YEDEK ÜYELERİ

  1- TUFAN ÖZ

225

 

  1- CELAL ŞAKRU

212

  2- KAMURAN CİRİT

224

 

  2- BÜLENT YASA

209

  3- ADEM YAMAN

223

 

  3- ŞÜKRÜ BURHAN

203

  4- MURAT KUDUĞ

216

 

  4- MUHAMMED TANYELİ

195

  5- MUSTAFA BODEN

209

 

  5- KADİR SAVAŞERİ

190

  6- MEHMET NALCI

207

 

  6- OĞUZHAN ŞAHİN

184

  7- OSMAN ÖZPINAR

169

 

  7- SERKAN ABACI

160

     
  8- SELMAN SAĞLAM168   8- EMRE AKIN151
  9- VELİ DEVRİM YERLİ165   9- MURAT BENZET144
10- ALPER ŞEKERLER160 10- ONUR CAN141
11- AYSEL ÇİMEN159 11- EKREM YILDIZ136
12- BEKİR BERTAN150 12- YUNUS SELVİ134
13- CANSU YAVUZ142 13- ÜMİT OLGAÇ128
14- ATİLLA ÖZTÜRK138 14- İBRAHİM UMUT ALTINSOY127
15- DİNÇER ZORLAR135 15- DİLAN HIDIR124
16- MERVE NALCI135 16- SEDAT KÜNTAŞ121
17- ŞAHESER EĞİLMEZ123 17- BASRİ MERT TUĞLU118
18- AHMET KARACAYILMAZ 116 18- VEDAT TAŞKIN117
19- BEKİR ERBAŞ108 19- AHMET VOLKAN TAMKAN117
20- ONUR ÖMÜR ERCEDOĞAN99 20- ALİ KEMAL ÖZDEN110
21- RAGIP ALTAN GÜNEY 70   


Okunma Sayısı: 120

Aydın Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.