?BİNA BİLGİ MODELLEMESİ? KONULU SEMİNERİMİZ 18 NİSAN 2016 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi olarak, ?BİNA BİLGİ MODELLEMESİ? konulu seminerimiz 18 Nisan 2016 tarihinde Şube hizmet binamızda gerçekleştirilmiştir.

Eklenme Tarihi: 21/04/2016

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi olarak, "BİNA BİLGİ MODELLEMESİ" konulu seminerimiz 18 Nisan 2016 tarihinde Şube hizmet binamızda gerçekleştirilmiştir. Seminerimize İMO Aydın Şube Yönetim Kurulumuz ile çok sayıda üyelerimiz ve meslektaşlarımız katılmıştır.

Seminerimizin açılış konuşmasını yapan İMO Aydın Şube Başkanımız Mutlu BİLGİN yeni dönemde üyelerimiz için düzenlenecek seminer ve etkinlikler hakkında kısaca bilgi vermiş ve seminerimizin sunumunu yapmak üzere sözü, Finlandiya Aalto Universitesi  İnşaat Mühendisliği ve Yapı Bilgi Teknolojileri Bölümü Araştırma Görevlisi Proje Yönetim Uzmanı İnş.Yük.Müh. Mehmet Yalçınkaya`ya bırakmıştır. Sayın Yalçınkaya binalarda ki uygulama modellerini ve yeni çıkan programlar hakkında bilgilendirmeyi slayt eşliğinde üyelerimize ve katılımcılarımıza sunmuştur.

Seminer sonunda Şube Başkanımız Mutlu Bilgin Sayın Yalçınkaya`ya  değerli katkıları ve sunumları için, üyelerimiz ve meslektaşlarımız adına teşekkür belgesi verilmiştir.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası