NETCAD İÇME SUYU VE ATIKSU PROJELENDİRME EĞİTİMİ

08 - 11 NİSAN TARİHLERİNDE ŞUBEMİZDE NETCAD İÇME SUYU VE ATIKSU PROJELENDİRMESİ SERTİFİKALI EĞİTİMİ DÜZENLENECEKTİR.

Eklenme Tarihi: 02/05/2014

`netcadkampüs Sertifika Eğitim Programları` kapsamında Türkiye ölçeğinde kamu kurumları, belediyeler, meslek odaları, özel sektör firmaları ve üniversitelerden her yıl ortalama 5000 kişi eğitim almaktadır.

netcadkampüs Sertifika Eğitim Programları 82 üniversitenin 462 bölümünde sürdürülebilir yapıda üniversite eğitimlerinin bir parçası olarak gerçekleştirilmektedir. Üniversitelerin, İnşaat Mühendisliği Bölümleri, İnşaat Teknolojisi Programları ve İnşaat Mühendisleri Odaları`nda uygulanan ekte detayları yer alan eğitimlerden:

Yol Proje Uygulamaları – Netpro eğitim programı, · Yol Projelerinin tüm aşamaları ile TCK ve AASHTO Standartlarında Projelendirilmesi.

İçmesuyu Projelerinin Oluşturulması, · Cazibeli Sistem Çözümleri, · Terfili Sistem Çözümleri, · Açık Şebeke Çözümleri, · Kapalı Şebeke Çözümleri, · Hidrofor Hesapları, · Hardy Cross Çözümleri ile baştan sona içmesuyu projelerinin hazırlanması, mevzuatlara uygun proje çıktılarının oluşturulması.

Atıksu/Kanalizasyon Projelerinin oluşturulması, · Kanalizasyon şebekelerinin tüm aşamaları ile mevzuatlara uygun olarak projelendirilmesi, · Şebeke tasarımları, · Şebeke analizleri, · Hidrolik ve diğer hesaplamaların yapılaması gibi süreçleri içeren eğitim programıdır.

Meslek odaları eğitimlerinden Netcad hiçbir kar amacı gütmemektedir.1 kişi için 1250TL+KDV olan ticari eğitim fiyatları odanız üyelerine yönelik olarak %90 indirimle minimum 12 kişilik katılım için KDV dâhil 250 TL olarak uygulanmaktadır.

netcadkampüs ve eğitim programları hakkında detaylı bilgi için >www.netcadkampus.com netcadkampüs

dijital eğitim kataloğunu inceleyebilmek için >http://www.netcad.com.tr/egitimkatalogu/index.htm

netcadkampus netpro tanıtım videosu için > http://www.netcad.com.tr/TR/Urunler/Urun.aspx?ID=22

Eğitime katılmak isteyen üyelerimizin isimlerini 01 Nisan Pazartesi gününe kadar Şubemize bildirmelerini rica ederiz.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası