AYDIN VALİLİĞİ ZİYARETİ

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ İLİMİZDE YENİ GÖREVE BAŞLAYAN AYDIN VALİSİ EROL AYYILDIZ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Eklenme Tarihi: 11/09/2013

            İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şube Başkanımız İnş.Müh. Ahmet Ünveren ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz 09.09.2013 tarihinde Aydın Valisi Sayın Erol Ayyıldız`ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde sayın Valimize başarılar dilemiştir.

          Şube Başkanımız Ahmet Ünveren İlimizdeki bazı kamu binalarının depreme karşı dayanıklılığının incelenerek gerekli iyileştirmelerin yapılmasını ve mesleki konuların daha düzenli hale getirilmesini dile getirmiştir. Ayrıca Başkanımız üyelerimizin şehrimizdeki binaların projelendirme aşamalarında karşılaştıkları sorunları ve İMO Aydın Şubesi olarak yaptığımız çalışmaları aktarmıştır.

          Sayın Valimiz Kentsel Dönüşüm Yasası`yla, kentsel dönüşüm yapılacak bölgelerde Aydın`a özgü mimari tarzın benimsenmesine dikkat çekerek, yeni projelerin üretilmesinde şehrin tarihi yapısının ön plana çıkarılarak, şehrimize daha estetik bir görünümün sağlanabileceğini söyledi.

          Yönetim Kurulumuz son olarak, Sayın Valimiz Erol Ayyıldız`a Valiliğimiz öncülüğünde şehrimizde yapılacak kentsel çalışmalarda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını vurgulamıştır.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası