İMO 59.KURULUŞ YILI GECESİ 21 ARALIK 2013 TARİHİNDE DÜZENLENDİ.

İnşaat Mühendisleri Odamızın “59.KURULUŞ YILI” nedeniyle, 21 Aralık 2013 Cumartesi günü Kuşadası Alkoçlar Adakule Hotel’de Kuruluş yılı gecesi düzenlenmiştir.

Eklenme Tarihi: 02/05/2014

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da meslekte 40. ile 25. yılını geride bırakan üyelerini 21 ARALIK 2013 Cumartesi günü KUŞADASI ALKOÇLAR ADAKULE HOTEL`de düzenlenen Kuruluş yılı gecesinde ağırlamış ve onlara meslek ile İnşaat Mühendislerinin yapılanmasında yaptıkları katkılardan dolayı şükranlarını sunmuştur.


Geceye AYTO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ergün Evran ve AYTO Yön.Kur. Saymanı  M.Fatih Erkul, Nazilli Ticaret Odası Yön.Kur. Başkanı Nuri Arslan, Nazilli Tic.Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, Aydın Belediyesi İmar İşleri Müdürü Ali Çetin, SMMM Odası Başkanı Fettah Açan, İMO Yönetim Kurulu üyeleri, İMO Temsilcileri, Oda üyeleri ve çok sayıda TMMOB üyesi katılmıştır.  


İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şube Başkanı İnş.Müh.Mutlu Bilgin `in açılış konuşmasıyla başlayan gecede, Sayın Bilgin konuşmasında İnşaat Mühendisleri Odasının kuruluşundan bugünlere gelmesinde emeği geçenlere ve katkı koyanlara şükranlarını sunmuştur.

Daha sonra gecede yapılan plaket törende İnşaat Mühendisliği mesleğinde  40.yılını ve 25. yılını dolduran üyelere onur belgeleri verilmiştir.

Yapılan Belge töreninde;
Mesleğinde 40.yılını dolduran üyelerden; Abdullah Tandırcıoğlu belgesini  İMO Didim Temsilcisi Oral Atlan`dan, Soner Çetin belgesini eşi Gülay Çetin ve torunlarından, Cahit Üçbudak belgesini AYTO Yön.Kur.Saymanı M.Fatih Erkul`dan, A.Şahin Saruhan belgesini eşi Belgin Saruhan`dan, M.Kemal Barlas belgesini kızı Serap Barlas`dan, Ömer Sarıkaya belgesini eşi Serpil Sarıkaya`dan, Bahri Ersoy belgesini İMO Aydın Şubesi 9.Dönem Yön.Kur.Başkanı Kazım Zeyrek`ten, Yurdum Mersin  belgesini eşi Hatice Mersin`den, Niyazi Çalış Belgesini oğulları Mehmet ve Metehan Çalış`tan, Osman Coşkun belgesini eşi Habibe Coşkun`dan, Kemal Erkan belgesini kızı Müge Erkan`dan, M.Asım Erbilgin belgesini Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler`den, almıştır.


25.yılını dolduran üyelerden; Mustafa Altınöz belgesini Aydın SMMO Başkanı Fettah Açan`dan, İ.Doğan uzunyol belgesini sınıf arkadaşı Gündüz Özçam`dan, Ali Semerci belgesini İMO Aydın Şubesi Yön.Kurulu Üyesi D.Ali Altınsoy`dan, Şaheser Eğilmez belgesini kızı E.Ece Keskin`den, Ali Gülmez belgesini Aydın Belediyesi İmar İşleri Müdürü Ali Çetin`den, Güven Aygün belgesini eşi Nihal Aygün`den almıştır.
 
Ödül töreninden sonra 59.Kuruluş Yılı pastasını 10.yıl marşı eşliğinde Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, İMO Temsilcileri ve onur belgelerini alan üyeler hep birlikte kesmişlerdir.

 350 kişilik katılım olduğu gecede canlı müzik eşliğinde üyeler ve geceye katılan konuklar gönüllerince eğlenerek 59.Kuruluş yılını coşkuyla kutlamışlardır.



TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası