YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN....

2013 YILININ SIZE VE SEVDIKLERINIZE SAGLIK VE MUTLULUK GETIRMESINI DILER, TÜM ÜYELERİMİZİN YENİ YILINI KUTLARIZ

Eklenme Tarihi: 02/05/2014

2014 yılını karşılamaya hazırlanıyoruz. Biten yılın umutlarını, sevinçlerini geleceğe taşıyacağız. Yeni yılı ise geleceğe yürüyüşün ilk adımı gibi algılayacağız.

Biten her yıl, başlayan yılın yol göstericisi olacak; başlayan yıl, biten yılın izini sürecek. 2013, 2014`ün nasıl geçeceğinin habercisi olmakla kalmayacak, geleceğin nasıl şekilleneceğini de resmedecek.

2013`te yaşadıklarımız gösterdi ki, 2014`te Odamızı, meslektaşlarımızı zorlu günler bekliyor. Mesleğimiz itibarsızlaştırılmak, meslek odamız güçsüzleştirilmek isteniyor.

O halde 2014`e ve dahi önümüzdeki yıllara dair beklentilerimizi yeni yıl nedeniyle bir kez daha paylaşıyoruz: İnşaat Mühendisleri Odası`nın 59 yıllık birikimi geleceği aydınlatacaktır.

2014, daha güçlü, daha örgütlü bir İMO`nun müjdesini bugünden vermektedir; müjde ellerimizdedir. İnşaat mühendisleri hünerli elleri, yaratıcı akılları, vesayet altına alınmaz kararlılıkları ile meslek odalarının geleceğini bugünden kurgulayacaktır.

2014`ten beklentilerimiz elbette bunlarla sınırlı değildir. Yeni yılın sağlığa, mutluluğa yol açmasını, sevgi ve dayanışmanın hayatın belirleyicisi olmasını temenni ediyor, meslektaşlarımızın ve değerli ailelerinin yeni yıllarını kutluyoruz.

 İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi

                  Yönetim KuruluTMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası