AYDIN EFELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

TMMOB Aydın İl Koordinasyon Kurulu olarak 29 Nisan 2014 tarihinde, Aydın Efeler Belediye Başkanı Sayın Mesut ÖZAKÇAN?ı makamında ziyaret ettik.

Eklenme Tarihi: 21/05/2014

TMMOB Aydın İl Koordinasyon Kurulu olarak 29 Nisan 2014 tarihinde, Aydın Efeler Belediye Başkanı Sayın Mesut ÖZAKÇAN`ı makamında ziyaret ettik.

Yapılan ziyarete TMMOB`ne bağlı Oda Başkanları ve Temsilcileri ile Şubemiz adına Şube Başkanımız Mutlu Bilgin, H.Gürkan Yenipazarlı ve Murat Biçer katılmışlardır. Sıcak bir karşılama ile başlayan ziyaretimize daha sonra Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ve Aydın Milletvekillerimizden Mehmet Semerci`de eşlik etmişlerdir. Oda Başkanlarımız Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Efeler Belediye Başkanımıza yeni görevlerinde başarılar dilemişlerdir. TMMOB Aydın İl Koordinasyon Kurulumuz gerek Büyükşehir, gerekse Efeler Belediyesinde yapılacak her türlü kentsel düzenleme çalışmalarında gönüllü olarak yer alabileceklerini ve çalışmalara destek vereceklerini ifade etmişlerdir.

Aynı zamanda Elektrik Mühendisi olan Efeler Belediye Başkanımız Mesut Özakçan her zaman Odaların yanında olduklarını dile getirerek yapılan çalışmalarda daima fikir alışverişinde bulunacağını söylemiştir. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu`da Aydın İlimizde Belediye olarak yapılması düşünülen proje ve çalışmalar hakkında bilgi vermiş ve Odalarımızın bu projelerde desteğini beklediğini dile getirmiştir.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası