İMO 60.KURULUŞ YILI COŞKUYLA KUTLANDI......

İMO Aydın Şubesi 60.Kuruluş Yılı 20 Aralık 2014 tarihinde Kuşadası Alkoçlar Adakule Otel`de düzenlenen yemekli geceyle kutlandı.

Eklenme Tarihi: 23/12/2014

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da meslekte 40. ile 25. yılını geride bırakan üyelerini 20 ARALIK 2014 Cumartesi günü KUŞADASI ALKOÇLAR ADAKULE HOTEL`de düzenlenen 60.Kuruluş yılı gecesinde ağırlamış ve onlara meslek ile İnşaat Mühendislerinin yapılanmasında yaptıkları katkılardan dolayı şükranlarını sunmuştur.

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şube Başkanı İnş.Müh.Mutlu Bilgin `in açılış konuşmasıyla başlayan gecede, Sayın Bilgin konuşmasında İnşaat Mühendisleri Odasının kuruluşundan bugünlere gelmesinde emeği geçenlere ve katkı koyanlara şükranlarını sunmuştur. Gecemize Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu katılarak mesleğinde 40.yılını dolduran Halil Çetin`e onur belgesini ve plaketini sunmuştur. Odamızın çalışmalarına yaptığı katkılarından dolayı Şubemiz ve üyelerimiz adına Sayın Özlem Çerçioğlu`na teşekkür plaketi Şube Başkanımız Mutlu Bilgin tarafından verilmiştir.   

Daha sonra gecede yapılan plaket törende İnşaat Mühendisliği mesleğinde  40.yılını ve 25. yılını dolduran üyelere onur belgeleri verilmiştir.

Yapılan Belge töreninde;

Mesleğinde 40.yılını dolduran üyelerden; Lativ Sav belgesini Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler`den, Selahattin Battal`a belgesini, ADÜ MF İnş.Müh.Böl.Başkanı Selman Sağlam`dan, Y.Ayhan Atalay Belgesini Şube Yön.Kur.Sekreteri H.Gürkan Yenipazarlı`dan, İbrahim Kazak belgesini kızı Çevre Müh. Nilgün Böcekli`den, Erol Öztürk Belgesini eşi Şerife Öztürk`ten, Aydın ışık belgesini eşi CAvide Işık`tan, Kamil Kabaçam belgesini eşi Şennur Kabaçam`dan, Kamil Gültekin belgesini eşi Ümmühan Gültekin`den, İrfan Kılıç belgesini eşi Nursan Kılıç`tan, Halil Çetin belgesini eşi Tursel Çetin`den almıştır.

25.yılını dolduran üyelerden törende bulunan; Nilgün Yavaş  belgesini Şube Yön.Kur.Üyesi Murat Biçer`den, Nalan Büyükkırlı belgesini eşi Ferudun Büyükkırlı`dan, Mehmet Öz belgesini oğlu İnş.Müh.adayı Berkay Öz`den, Ferudun Büyükkırlı belgesini eşi Nalan Büyükkırlı`dan, Kayhan Aydın belgesini babası İnş.Müh. Alim Aydın`dan, Selim Ayhan belgesini eşi Nuray Ayhan`dan almıştır.

Aynı zamanda gecede Şubemize bağlı Nazilli Temsilciliğimize de başarılı çalışmalarından dolayı 11.Dönem Yönetim Kurulu tarafından Temsilci Serhat Oymak, Temsilci Yardımcıları A.Tamer Göer, Murat Benzet ve Ali Çetinkaya `ya teşekkür plaketi verilmiştir.  

Ödül töreninden sonra 60.Kuruluş Yılı pastasını 10.yıl marşı eşliğinde Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, İMO Temsilcileri ve onur belgelerini alan üyeler hep birlikte kesmişlerdir.

400 kişilik katılım olduğu gecede grup Albatros`un canlı müzikleri eşliğinde üyeler ve geceye katılan konuklar gönüllerince eğlenerek 60.Kuruluş yılını coşkuyla kutlamışlardır. TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası