İMO Aydın Şubesi ve Aydın Genç-İMO Öğrencileri Sabah kahvaltısı düzenlendi.

İMO Aydın Şubesi ve Aydın Genç-İMO ADÜ Öğrencileri 07 Mart 2015 Cumartesi günü Saat:10.00`da ADÜ Merkez Kampüsü Uygulama Oteli Kardia Restaurantı`nda sabah kahvaltısı düzenledi.

Eklenme Tarihi: 09/03/2015

     İMO Aydın Şubesi ve Aydın Genç-İMO ADÜ Öğrencileri 07 Mart 2015 Cumartesi günü Saat:10.00`da ADÜ Merkez Kampüsü Uygulama Oteli Kardia Restaurantı`nda sabah kahvaltısı düzenledi. ADÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünde eğitim gören öğrencilerimiz ve Bayan üyelerimizin biraraya geldiği kahvaltılı toplantıya ADÜ İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Selman Sağlam, Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Emre Akın, Yrd.Doç.Dr.Ebru Dural ve Öğretim Görevlileri de eşlik etmiştir. Öğrencilerimize Şube Başkanımız Mutlu Bilgin Oda çalışmaları ve öğrenci üyelik kayıtları hakkında bilgi verirken, bölüm başkanı sayın Sağlam`da öğrencilerimizin Oda`ya kayıt olmalarını dile getirmiştir.  

      Genç İMO 1.sınıf Temsilcisi Hasret Kazaylek, 08 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile Odamız ve Öğrencilerimiz adına toplantıya katılan bayan üyelerimize ve öğrencilerimize çiçekler sunmuştur. Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen kahvaltılı toplantımız da öğrencilerimiz mesleklerinde deneyimli bayan üyelerimiz ile bilgi alışverişinde bulunmuşlardır.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası