TMMOB İKK OLARAK AYDIN EFELER BELEDİYESİ İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

TMMOB Aydın İl Koordinasyon Kurulu ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile 24 Şubat 2016 tarihinde, Aydın Efeler Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Tamer TOYRAN?ı makamında ziyaret ettik.

Eklenme Tarihi: 26/02/2016

TMMOB Aydın İl Koordinasyon Kurulu ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile 24 Şubat 2016 tarihinde, Aydın Efeler Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Tamer TOYRAN`ı makamında ziyaret ettik.  

Yapılan ziyarete TMMOB`ne bağlı Oda Başkanları ve Temsilcileri ile Şubemiz adına Şube Başkanımız Mutlu Bilgin, R.Ruhsar Uzun ve Nalan Büyükkırlı katılmışlardır. Sıcak bir karşılama ile başlayan ziyaretimizde TMMOB Aydın İl Koordinasyon Kurulumuz Efeler Belediyesinde yapılacak her türlü kentsel düzenleme çalışmalarında gönüllü olarak yer alabileceklerini ve çalışmalara destek vereceklerini ifade etmişlerdir. Yapılan ziyarette Oda Başkanlarımız ve Temsilcileri üyelerimizin Belediye ile karşılaştıkları konular ve yapılabilecek çözüm yollarını dile getirilmişlerdir. Ayrıca Sayın Toyran üyelerimizin projelerine yönelik Belediye olarak yapılan hazırlıklar ve çalışmalar hakkında da Odalarımıza bilgi vermiştir.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası