?STAJDA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ? KONULU GENÇ-İMO SEMİNERİ

?STAJDA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ? KONULU GENÇİMO SEMİNERİMİZ 18 MAYIS 2016 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Eklenme Tarihi: 24/05/2016

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi olarak Genç-İmo öğrencilerine yönelik "STAJDA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ" konulu seminerimiz 18 Mayıs 2016 tarihinde ADÜ Eğitim Fakültesinde gerçekleştirilmiştir.

Seminerimize İMO Aydın Şube Yönetim Kurulumuz ile çok sayıda İnşaat Mühendisliği Bölümünde okuyan öğrencilerimiz katılmıştır. Seminerimizin açılış konuşmasını yapan İMO Aydın Şube Başkanımız Mutlu BİLGİN öğrencilerimizin yaz stajları hakkında kısaca bilgi vermiş ve seminerimizin sunumunu yapmak üzere sözü, Şube Yönetim Kurulu Sekreterimiz İnş.Yük.Müh. H.Gürkan Yenipazarlı`ya bırakmıştır. Sayın Yenipazarlı yaz stajlarını inşaat sahasında ve bürolarda yapacak olan öğrencilerimize iş Sağlığı ve Güvenliğinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini, son çıkan yönetmelikler doğrultusunda yapmaları gereken işler konusunda bilgilendirmeyi slayt eşliğinde öğrencilerimize sunmuştur.

Seminer sonunda Şube Başkanımız Mutlu Bilgin ve Genç-İmo Temsilcileri Sayın H.Gürkan Yenipazarlı`ya katkıları ve sunumları için, öğrencilerimiz adına teşekkür belgesi verilmiştir.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası