?ŞUBEMİZİN 12.DÖNEM TEMSİLCİLİK KURULLARIMIZIN TOPLANTILARI? GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubemizin 12.Dönem Temsilcilik Kurulları için üyelerimizle ortak toplantılarımız tamamlandı.

Eklenme Tarihi: 24/05/2016

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubemizin 12.Dönem Temsilcilik Kurulları için üyelerimizle ortak toplantılarımızın ilki 21 Nisan 2016 tarihinde Nazilli Temsilciliğimizde, 27 Nisan 2016 tarihinde Söke ve Kuşadası Temsilciliklerimizde, 04 Mayıs 2016 tarihinde ise Didim Temsilciliğimizde gerçekleştirilmiştir.

Temsilci ve Temsilci Yardımcılarımızı belirlemek için yapılan eğilim yoklaması toplantılarına Yönetim Kurulu üyelerimiz ve çok sayıda üyemiz katılmıştır. Üyelerimizle yapılan toplantılarımızın sonucunda; Nazilli Temsilcisi Serhat Oymak, Temsilci Yardımcılıkları Murat Benzet ve Ali Çetinkaya, Söke Temsilcisi Oben Olcum, Temsilci Yardımcıları Osman Çetinkaya ve Serkan Abacı, Kuşadası Temsilcisi Bekir Bertan ve Temsilci Yardımcıları H.Fatih Bayındır ve Burutay Kahraman, Didim Temsilcisi Ömer Vela ve Temsilci Yardımcıları Nuray Güneş ve İbrahim Soylu seçilmişlerdir.

Şube Başkanımız Yeni dönemde görev alacak Temsilci ve Temsilci Yardımcılarımıza görevlerinde başarılar dilemiş ve Şube çalışmaları hakkında bilgi vermiştir.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası