?İNSAN MÜHENDİS? KONULU KONFERANSIMIZ 22 EYLÜL 2016 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi olarak, ?İNSAN MÜHENDİS? konulu Konferansımız 22 Eylül 2016 tarihinde Kuşadası?nda gerçekleştirilmiştir. Konferansımıza İMO Aydın Şube Yönetim Kurulumuz ile çok sayıda üyelerimiz ve meslektaşlarımız katılmıştır.

Eklenme Tarihi: 03/10/2016

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi olarak, "İNSAN MÜHENDİS" konulu Konferansımız 22 Eylül 2016 tarihinde Kuşadası`nda gerçekleştirilmiştir. Konferansımıza İMO Aydın Şube Yönetim Kurulumuz ile çok sayıda üyelerimiz ve meslektaşlarımız katılmıştır.

Konferansımızda ilk olarak İTÜ İnş.Fak.Jeodezi Müh.Bölümü Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Tevfik Ayan söz almış ve katılımcılarımıza Mühendis olan bir kişinin hangi teknik özelliklere sahip olması hakkında bilgi vermiştir. Daha sonra İnş.Yük.Müh.Halit Ultav`ın sunumu ile Konferansımız sonlandırılmıştır.   

Konferansımızın sonunda Şube Başkanımız Mutlu Bilgin Sayın Ayan ve Ultav ile Kuşadası Yapı Denetim Hizmetleri Ltd.Şti.`nin yetkilisi Muzaffer Kapucu`ya  değerli katkıları ve sunumları için, üyelerimiz ve meslektaşlarımız adına teşekkür belgesi verilmiştir.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası