İMO 62.KURULUŞ YILIMIZI KUTLADIK….

İnşaat Mühendisleri Odamızın 62.Kuruluş yılını ve Aydın Şubemizin 22.Kuruluş yılını 14 Ocak 2017 tarihinde Pamukkale Polat Termal Otel’de kuruluş yemeği düzenlendi.

Eklenme Tarihi: 16/01/2017

İnşaat Mühendisleri Odamızın 62.Kuruluş yılını ve Aydın Şubemizin 22.Kuruluş yılını 14 Ocak 2017 tarihinde Pamukkale Polat Termal Otel`de kuruluş yemeği düzenlendi.

İnşaat Mühendisleri Odamızın 62.Kuruluş Yılı nedeni ile Pamukkale Polat Termal Otel`de Kuruluş yılı Gecesi düzenlenmiştir. Gecede mesleğinde 40. Ve 25.yılını dolduran üyelerimize onur belgeleri verilmiştir. Çok sayıda üyemizin katıldığı geceye İMO Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Necati Arıcı, Aydın Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, Efeler Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Opr.Dr.Tuncay Erdemir, Belediye Başkan Yardımcılarımız Ufuk Soğancı, Derya Tıkır, Tamer Toyuran, Nazilli Ticaret Odası Genel Sekreteri Lütfi Özkal,  ADÜ Müh.Fakültesinden Selman Sağlam ve Emre Akın`da katılarak bizleri onurlandırmışlardır.   

Gecemizde onur belgelerini alan üyelerimiz plaket töreninin ardından, 62.Yıl pastasını Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte kesmişlerdir.

 TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası