Aydın Şube /    Şubemiz /    Yönetim Kurulu /    

Yönetim Kurulu

Üyeler

ERBİL GÖKHAN SÖZERİ
ŞUBE BAŞKANI

1977 yılında Tunceli de doğdu. Memur bir aileden olmasından dolayı eğitimini Tunceli, Sakarya, Mersin ve Adana illerinde sürdürdü. 2002 yılında Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (İngilizce) bölümünden mezun oldu. 2003 yılında Deniz Asteğmen olarak askerlik görevini Bartın ilinde yaptı. Malatya ve Adıyaman illerinde TCDD'ye ait tünel güçlendirme, enjeksiyon, kazı ile forekazık işlerini yapan firma bünyesinde çalıştı. Sonrasında Bakü Ceyhan petrol boru hattı yapımında Erzincan ilinde ve Bursa da Anadolu Şişecam fabrika inşaatında şantiyecilik yaptı. İstanbul ve Kocaeli illerinde fabrika inşaatı ve çeşitli kamu kurum işleri müteahhitliğini yapan firmada çalıştıktan sonra 2007 yılında Siirt ilinde memurluk görevine başladı. 2010-2012 yıllarında Eskişehir iline çalıştı. Eskişehir de görevi sırasında 6 ay Bakanlık bünyesinde yer alan Yapı Denetim Dairesinde Ankara ilinde görev yaptıktan sonra 2012 yılında Aydın iline tayin oldu. Eşi öğretmen olup ve bir çocuk babasıdır. 

 

SERHAT OYMAK
SEKRETER ÜYE

1980 yılında Nazilli`de doğdu. 2006 yılında KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi Mühendislik İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2006-2009 yıllarında Yapı Denetim Firmasında kontrol mühendisliği hizmetlerinde bulundu. 2010 yılından itibaren kendi firmasında aktif olarak proje, kentsel dönüşüm ve serbest Mühendislik Hizmetleri vermektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

OSMAN ÖZPINAR
SAYMAN ÜYE

1989 yılında Aydın’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Aydın’da tamamladıktan sonra 2012 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2012 yılından itibaren kendi firması olan Özpınar İnşaat Ltd. Şti. bünyesinde çelik ,betonarme projelendirme ve şantiye şeflikleri, resmi ve özel inşaatların yapımını gerçekleştirdi. 2019 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Geoteknik Anabilim Dalında yüksek lisansını tamamladı.2020-2022 yılları arasında 14. dönem inşaat mühendisleri odası Ankara genel merkez delegeliği görevinde bulundu. Halen Geoteknik Proje,her türlü mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir.

 

 

ALİ ATILIM KAHRAMAN
ÜYE

1979 yılında Söke`de doğdu. 2002 yılında Ege Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2003 yılından bu yana, ana sektör olarak beton ve yapı malzemeleri laboratuvarı işletmenin yanı sıra, 2004-2007 yılları arası proje ofisi, müteahhitlik, yapı malzemeleri imalatı, güçlendirme, beton kesimi ve çeşitli konularda ticari faaliyetlerde bulunmaktadır. Kuşadası Merkez, Bodrum Şube ve Nazilli`de bulunan bir Laboratuvarın temsilcisi olarak Yapı ve Zemin Laboratuvarları Derneğinde Ege ve Akdeniz Bölgesinden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

ÖZLENEN ALCI
ÜYE

1967 yılında Eskişehir`de doğdu. 1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1992-1997 yılları arasında özel bir şirkette Edirne-Kınalı otoyolu büyük sanat yapılarında saha mühendisliği, 1997-2005 yıllarında Özel bir şirkette Aydın İli yeraltı ve kablo telefon şebekesi işinde proje yöneticisi olarak görev yaptı. 2005 yılında Yıldız Mühendislik firmasını kurarak, Fiber Optik alt yapı, parke taş ve beton yol yapımı, Kültür Merkezi binaları işlerini yaptı. Resmi ve Kurumsal firmalara müteahhitlik hizmeti vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

SERDAL BAYAR
ÜYE

1988 yılında Aydın'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Aydın’da tamamladıktan sonra 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2014 yılından itibaren aktif olarak betonarme proje, enerji kimlik belgesi uzmanlığı, müteahhitlik hizmetleri ve serbest mühendislik hizmetleri vermektedir.2018 yılından itibaren İzmir Bölge Bilirkişilik listesinde görev almaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

SERKAN ZERMAN
ÜYE

1981 yılında Aydın`da doğdu. 2005 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Halen Yapı Denetim Firmasında çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 
Yedek Üyeler

KÜBRA ATASOY
ÜYE

 

NAZLI ECE ÖZ
ÜYE

 

YUSUF AYDIN
ÜYE

 

GİZEM ERSOY
ÜYE

 

AHMET ÇETİN
ÜYE

 

SÜLEYMAN AL
ÜYE

 

ÖZLEM EFE
ÜYE

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası