Aydın Şube /    Şubemiz /    Yönetim Kurulu /    

Yönetim Kurulu

Üyeler

ALİ ATILIM KAHRAMAN
BAŞKAN

1979 yılında Söke`de doğdu. 2002 yılında Ege Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2003 yılından bu yana, ana sektör olarak beton ve yapı malzemeleri laboratuvarı işletmenin yanı sıra, 2004-2007 yılları arası proje ofisi, müteahhitlik, yapı malzemeleri imalatı, güçlendirme, beton kesimi ve çeşitli konularda ticari faaliyetlerde bulunmaktadır. Kuşadası Merkez, Bodrum Şube ve Nazilli`de bulunan bir Laboratuvarın temsilcisi olarak Yapı ve Zemin Laboratuvarları Derneğinde Ege ve Akdeniz Bölgesinden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 

 

SERDAL BAYAR
SEKRETER ÜYE

1988 yılında Aydın`da doğdu. 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2014 yılından itibaren aktif olarak betonarme proje, enerji kimlik belgesi uzmanlığı, müteahhitlik hizmetleri ve serbest mühendislik hizmetleri vermektedir. 2018 yılından itibaren İzmir Bölge Bilirkişilik listesinde görev almaktadır. İMO Aydın Şube 15.Dönem Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

ÇAĞATAY ÖZCAN
SAYMAN ÜYE

1989 yılında Aydın'da doğdu. 2013 yılında KKTC Lefke Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra farklı statik ve mimarlık ofislerinde çalıştı. 2015 yılında Aydın Efeler ilçesinde kendi statik proje ve danışmanlık şirketini kurdu. Birçok okul, otel, sanayi yapısı ve konut projelerinin hem projelendirme hem de şantiye kısmında görev aldı. İMO Aydın Şube 14. Dönem Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Şu an aktif olarak mesleğine devam etmektedir. Evli 1 çocuk babasıdır.

 

ERBİL GÖKHAN SÖZERİ
ÜYE

1977 yılında Tunceli'de doğdu. Memur bir aileden olmasından dolayı eğitimini Tunceli, Sakarya, Mersin ve Adana illerinde sürdürdü. 2002 yılında Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (İngilizce) bölümünden mezun oldu. 2003 yılında Deniz Asteğmen olarak askerlik görevini Bartın ilinde yaptı. Malatya ve Adıyaman illerinde TCDD' ye ait tünel güçlendirme, enjeksiyon, kazı ile forekazık işlerini yapan firma bünyesinde çalıştı. Sonrasında Bakü Ceyhan petrol boru hattı yapımında Erzincan ilinde ve Bursa'da Anadolu Şişecam fabrika inşaatında şantiyecilik yaptı. İstanbul ve Kocaeli illerinde fabrika inşaatı ve çeşitli kamu kurum işleri müteahhitliğini yapan firmada çalıştıktan sonra 2007 yılında Siirt ilinde memurluk görevine başladı. 2010 - 2012 yıllarında Eskişehir ilinde çalıştı. Eskişehir'de görevi sırasında 6 ay bakanlık bünyesinde yer alan yapı denetim dairesinde Ankara İlinde görev yaptıktan sonra 2012 yılında Aydın iline tayin oldu. İMO Aydın şubesi 15. Dönem Şube Başkanı olarak görev aldı. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

PAKİZE ÖZ
ÜYE

1973 yılında Kuşadası'nda doğdu. 1995 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği böülümünden mezun oldu. Meslek hayatında özel sektörlerde proje danışmanlık hizmetleri, saha mühendisi ve yapı denetim sektöründe yöneticilik faaliyetlerinde hizmet vermiştir. Evli ve 1 çocuk annesidir.

 

PELİN YARDIM
ÜYE

1977 yılında Bornova'da doğdu. 1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Meslek yaşamında statik betonarme, çelik proje, yapı denetimi , danışmanlık ve yöneticilik faaliyetlerinde bulundu. Halen kendi firmasında gayrimenkul değerleme uzmanı , proje ve süreç yönetimi, yeşil bina uzmanlığı danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Evli ve 1 kız çoçuk annesidir.

 

OBEN OLCUM
ÜYE

1977 yılında Bursa'da doğdu. 1998 yılında Balıkesir Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1999 senesinde Bursa'da şantiye şefliği yaparak iş hayatına başladı. 2004 yılından bu yana Aydın'da ana sektör olarak betonarme çelik proje, proje müdürlüğü ve şantiye kontrolörlüğü konularında ticari faaliyetlerde bulunmaktadır. Geçmiş dönem Söke Temsilciğinde görev aldı. Evli ve 1 çocuk annesidir.

 
Yedek Üyeler

TUFAN ÖZ
ÜYE

 

NAZLI ECE ÖZ
ÜYE

 

GİZEM ERSOY
ÜYE

 

BÜLENT YASA
ÜYE

 

FERHAT ATEŞ
ÜYE

 

EMRULLAH SAYGIN
ÜYE

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası