14. DÖNEM

ÜYELER

ÖZLENEN ALCI
BAŞKAN

1967 yılında Eskişehir`de doğdu. 1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1992-1997 yılları arasında özel bir şirkette Edirne-Kınalı otoyolu büyük sanat yapılarında saha mühendisliği, 1997-2005 yıllarında Özel bir şirkette Aydın İli yeraltı ve kablo telefon şebekesi işinde proje yöneticisi olarak görev yaptı. 2005 yılında Yıldız Mühendislik firmasını kurarak, Fiber Optik alt yapı, parke taş ve beton yol yapımı, Kültür Merkezi binaları işlerini yaptı. Resmi ve Kurumsal firmalara müteahhitlik hizmeti vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

TARKANS ZORLU KOŞAR
SEKRETER ÜYE

1976 Yılında Ankara`da doğdu. 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2002-2004 yılları arasında özel bir şirket bünyesinde bulunan, Rumeli Havacılık Uçak hangar projesi, Star TV İstanbul Stüdyosu ve Genç Parti İstanbul İl binası projelerini tamamladı. 2004-2006 yılları arasında Bodrum Club Gökkuşağı Tatil Köyü Proje ve Müdürlüğü`nü yaptı. 2007 yılında Yapı Denetim Firması kurarak Yapı Denetim sektöründe faaliyet göstermektedir. Yapı Denetim ve Deprem Mühendisliği Derneği Aydın Temsilciliği görevini yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

MEHMET ANIL AKGÜN
SAYMAN ÜYE

1976 yılında Aydın`da doğdu. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2003-2012 yılları arasında Yapı denetim Sektöründe kontrol mühendisi ve şirket ortağı olarak görev aldı. 2012 yılından itibaren eşi ile birlikte kurucusu olduğu mühendislik firmasında proje üretimi ve taahhüt işleri üzerine faaliyet göstermektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

ALİ ATILIM KAHRAMAN
ÜYE

1979 yılında Söke`de doğdu. 2002 yılında Ege Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2003 yılından bu yana, ana sektör olarak beton ve yapı malzemeleri laboratuvarı işletmenin yanı sıra, 2004-2007 yılları arası proje ofisi, müteahhitlik, yapı malzemeleri imalatı, güçlendirme, beton kesimi ve çeşitli konularda ticari faaliyetlerde bulunmaktadır. Kuşadası Merkez, Bodrum Şube ve Nazilli`de bulunan bir Laboratuvarın temsilcisi olarak Yapı ve Zemin Laboratuvarları Derneğinde Ege ve Akdeniz Bölgesinden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

SERKAN ZERMAN
ÜYE

1981 yılında Aydın`da doğdu. 2005 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Halen Yapı Denetim Firmasında çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

ÇAĞATAY ÖZCAN
ÜYE

1989 yılında Aydın`da doğdu. 2013 yılında KKTC Lefke Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra farklı statik ve mimarlık ofislerinde çalıştı. 2015 yılında Aydın Efeler İlçesinde kendi statik proje ve danışmanlık şirketini kurdu. Birçok okul, otel, sanayi yapısı ve konut projelerinin hem projelendirme hem de şantiye kısmında görev aldı. Şu an aktif olarak mesleğine devam etmektedir. Evlidir.

 

MURAT BİÇER
ÜYE

1979 yılında Aydın`da doğdu. 2004 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Serbest Mühendislik hizmetleri vermektedir. Evlidir.

 
YEDEK ÜYELER

PAKİZE ÖZ
YEDEK ÜYE

 

ENGİN AYDIN
YEDEK ÜYE

 

ONUR UYSAL
YEDEK ÜYE

 

ZAFER GÖKÇE
YEDEK ÜYE

 

SERHAT SOLMAZ
YEDEK ÜYE

 

DAVUT ŞİRİN
YEDEK ÜYE

 

CELAL GÜMÜŞ
YEDEK ÜYE

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası