11. DÖNEM

ÜYELER

MUTLU BİLGİN
BAŞKAN

1977 yılında Aydın`da doğdu. 2001 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Serbest Yapı Denetim Hizmetleri vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

HASAN GÜRKAN YENİPAZARLI
SEKRETER ÜYE

1973 yılında Nazilli`de doğdu. 1995 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Serbest Mühendislik Hizmetleri vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

MELİH KURTULUŞ
SAYMAN ÜYE

1969 yılında Gölcük'te doğdu. 1992 yılında Uludağ Üniversitesi Balıkesir Müh. Fak. İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Serbest Mühendislik Hizmetleri vermektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

BÜLENT ÖZ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1958 yılında Denizli`de doğdu. 1982 yılında İDMMA Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Serbest mühendislik hizmetleri vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

MURAT BİÇER
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1979 yılında Aydın`da doğdu. 2004 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Serbest Mühendislik hizmetleri vermektedir. Evlidir.

 

VELİ DEVRİM YERLİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1976 yılında Üsküdar`da doğdu. 2005 yılında Dumlupınar Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Serbest Mühendislik Hizmetleri vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

MURAT SERÇİN
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1976 yılında Kütahya`da doğdu. 1997 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Aydın ADÜ Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı`nda Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır

 
YEDEK ÜYELER

SERHAT OYMAK
YEDEK YK. ÜYESİ

 

MUSTAFA BAKLACI
YEDEK YK. ÜYESİ

 

ORAL ATLAN
YEDEK YK. ÜYESİ

 

 

ZAFER GÖKÇE
YEDEK YK. ÜYESİ

 

YUSUF CANTÜRK
YEDEK YK. ÜYESİ

 

NİYAZİ ÇALIŞ
YEDEK YK. ÜYESİ

 

MURAT GAZİOĞLU
YEDEK YK. ÜYESİ

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası