İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 OCAK 2022, PAZAR   

5

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI AYDIN ŞUBEMİZİN 14.OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 24.02.2020 10:00   Güncellenme Zamanı: 26.02.2020 17:34:19  Yayınlayan Birim: AYDIN ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 26.02.2020 14:16:50

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubemizin 14.Dönem Genel Kurulu 22 Şubat 2020 tarihinde Saat:10.30’da Şube hizmet binamızda gerçekleştirildi.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubemizin 14.Dönem Genel Kurulu 22 Şubat 2020 tarihinde Saat:10.00`da Şube hizmet binamızda yapıldı. Genel Kurul Açılışın ardından, 13.Dönem Yönetim Kurulu üyeleri ile genel kurula katılan üyelerin imzaladığı tek önerge dilekçesi ile Divan Kurulu oluşturuldu. Divan Başkanlığına Kazım Zeyrek, Başkan Yardımcılıklarına Füsun Vapur Karasoy, Murat Serçin, Divan Yazmanlığına Ramazan Aka ve A.Volkan Tamkan salonda bulunan üyelerimizin el kaldırarak açık oylaması ile kabul edildi. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından, 13.Dönem Aydın Şube Yönetim Kurulu Başkanı H.Gürkan Yenipazarlı konuşma yaparak Genel Kurulumuzun Odamıza ve Şubemiz üyelerine başarılı katkılar koymasını dileyerek yeni seçilecek Yönetim Kuruluna başarı dileklerinde bulundu. 

Genel Kurulumuzun konuk konuşmacılar bölümünde; ilk sözü Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan alarak aday olan tüm üyelerimize başarılar diledi. Ardından İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan ile Aydın Ticaret Odası eski Meclis Başkanı Mahmut Çağlayan da söz alarak kürsüde konuşma yaptılar.

Şube Çalışma Raporunun okunması ve değerlendirilmesinde; Divan Başkanı Kazım Zeyrek tarafından çalışma raporu ana başlıklar halinde salonda okundu ve üyelerimizin açık oylaması ile kabul edildi. Dilek ve Temenniler bölümünde; geçmiş dönem Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ünveren ve Mutlu Bilgin söz alarak birer konuşma yaptılar. Ayrıca 14.Dönem Yönetim Kuruluna aday olan üyelerimizden Özlenen Alcı ve G.Erbil Sözeri ile Didim Temsilci Yardımcısı Nuray Güneş, üyelerimizden Mehmet Özçakır, Münevver Çelik, H.Hüseyin Şen ve Ahmet Karacayılmaz da kürsüde  konuşma yapmışlardır.

14.Dönem Yönetim Kurulu ve Merkez Delegeliğine aday olan üyelerimiz Divan Başkanlığına aday dilekçelerini yazılı olarak beyan etmişlerdir. Yönetim Kurulu asıl adayları 21 üye, Yedek adayları 21 üye, Merkez Delegesi Asıl Adayları 21 üye ve Yedek adayları 20 üye olmak üzere; Divan Başkanlığı aday sıralamasını kapalı kura çekerek belirlemiş ve tutanaklara geçmiştir.

Tüm adayların yapılan sıralama listesi tutanakları salonda bulunan üyelerimize Divan Başkanı Kazım Zeyrek tarafından okunarak ilan edilmiştir. Son olarak Divan Başkanlığı ertesi günü yapılacak seçimleri hatırlatarak tüm adaylara başarılar dilemiş ve üyelerimizi seçimlere davet ederek Genel Kurulumuzu sonlandırmıştır. 


Okunma Sayısı: 188

Aydın Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.